Nově otevřeno | Non-stop | 24 / 7

O značce Ehrle a bezkontaktním mytí

Společnost EHRLE je pro mnohé synonymem spolehlivosti a moderní doby. Avšak málokdo ví, že německý výrobce zahájil svou činnost již v roce 1927, kdy základy společnosti položil Anton EHRLE coby řemeslný kovář a založil tak rodinnou tradici spojenou se zpracováním kovu.

Německá tradiční značka EHRLE je bezpochyby spojena s bezkontaktní technologií pro mytí vozu. a nabízí široké spektrum průmyslových čistících strojů a mycích linek. V její nabídce naleznete všechny druhy malých i větších průmyslových přístrojů, které usnadňují čištění v náročných provozech a dílnách.

Společnost EHRLE, jakožto lídr na automobilovém trhu bezdotykových myček, prosazuje tuto metodu mytí, jelikož je, spolu s vyráběnou technikou zařízení a vysokou kvalitou chemických prostředků, velice účinná a bezpečná pro všechna vozidla. Vysokotlaká metoda bezdotykového mytí používaná v myčkách je podpořena bezesporu zkušeností, která je neustále zdokonalována po více než 50 let.

Německá preciznost a inovační technologická myšlenka byly oceněny řadou cen. Nejcennějším ohodnocením, utvrzujícím všechny v přesvědčení, že metoda bezdotykového mytí používaná společnosti EHRLE je zaručeně bezpečná, je Certifikát kvality VDA.

Používání myčky EHRLE je zcela bezpečné dokonce pro nejcitlivější laky a karosérie nových vozidel. Tento fakt potvrzují například samoobslužné bezdotykové myčky EHRLE v salónech a servisech renomovaných značek. Současně je EHRLE prvním a jediným výrobcem na našem trhu, který vlastní certifikát VDA, přiznaný za používanou bezdotykovou technologii mytí. Navíc bylo vyznamenání, kromě techniky, přiznané také vyráběným chemickým prostředkům.

Zajímá vás...

Jak správně pečovat o lak auta

Víte, jaké jsou zásady správné péče o lak vašeho vozu?

Kde přesně nás ve Vrhlabí najdete?

Není třeba, abyste bloudili. Ve Vrchlabí nás najdete snadno.